RedHen Raiser (7.x-1.5) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Comments
os: Комментари

en: Image
os: Сурæт

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
