RedHen Raiser (7.x-1.5) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Login
se: Logge sisa

en: Image
se: Govva

en: Help
se: Veahkki

en: Text
se: Teaksta

en: Page
se: Siidu

en: Log out
se: Logge eret
