RedHen Raiser (7.x-1.6) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: Story
dz: ལོ་རྒྱུས་

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་
