RedHen Raiser (7.x-1.6) - en to lo translation catalogue (14 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ

en: Page top
lo: ດ້ານເທີງຂອງໜ້າ

en: Page bottom
lo: ດ້ານລຸ່ມຂອງໜ້າ

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ

en: Management
lo: ການຄຸ້ມຄອງ
