RedHen Raiser (7.x-1.6) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Comments
mk: Коментари

en: Help
mk: Помош

en: Log out
mk: Одјави ме

en: User account
mk: Корисничка сметка
