RedHen Raiser (7.x-1.7) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Comments
bg: Коментари

en: Links
bg: Връзки

en: Image
bg: Снимка

en: Help
bg: Справка

en: Text
bg: Текст

en: Email
bg: Е-поща

en: Page
bg: Страница

en: Logo
bg: Лого

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Comment
bg: Коментар

en: Price
bg: Цена

en: Address
bg: Адрес

en: General
bg: Общи

en: Log out
bg: Излез

en: Story
bg: Статия

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Main menu
bg: Основно меню

en: User menu
bg: Потребителско меню

en: Management
bg: Управление
