RedHen Raiser (7.x-1.7) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Comments
lt: Komentarai

en: Login
lt: Prisijungti

en: Links
lt: Nuorodos

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Help
lt: Pagalba

en: Text
lt: Tekstas

en: Email
lt: El. paštas

en: Page
lt: Puslapis

en: Logo
lt: Logotipas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Comment
lt: Komentaras

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Price
lt: Kaina

en: Address
lt: Adresas

en: General
lt: Bendras

en: Goal
lt: Tikslas

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Story
lt: Straipsnis

en: User account
lt: Nario erdvė

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Navigation bar
lt: Navigacijos juosta

en: User menu
lt: Nario meniu

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
lt: <em>Nario</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų nario paskyros valdymui, taip pat nuorodą 'Atsijungti'.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
lt: <em>Valdymo</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų administravimui.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Management
lt: Valdymas
