RedHen Raiser (7.x-1.7) - en to ru translation catalogue (43 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Comments
ru: Комментарии

en: Login
ru: Логин

en: Links
ru: Ссылки

en: Image
ru: Изображение

en: Help
ru: Справка

en: Text
ru: Текст

en: Page
ru: Страница

en: Logo
ru: Логотип

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Comment
ru: Комментарий

en: Start Date
ru: Дата начала

en: Price
ru: Цена

en: End Date
ru: Дата окончания

en: Address
ru: Адрес

en: General
ru: Общий

en: Goal
ru: Цель

en: Banner
ru: Баннер

en: Log out
ru: Выход

en: Promotion
ru: Продвижение

en: Donation
ru: Пожертвования

en: Image Link
ru: Ссылка на изображение

en: Snippet
ru: Сниппет

en: Story
ru: Заметка

en: Organization
ru: Организация

en: User account
ru: Учётная запись пользователя

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Navigation bar
ru: Навигационная панель

en: User menu
ru: Меню пользователя

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
ru: Меню пользователя содержит ссылки, связанные с учётной записью текущего пользователя, а также ссылку «Выход».

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
ru: Меню управления содержит ссылки на страницы администрирования сайтом.

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Branding
ru: Наименование

en: Management
ru: Управление
