RedHen Raiser (7.x-1.7) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Login
sr: Пријављивање

en: Text
sr: Текст

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Logo
sr: Лого

en: Footer
sr: Подножје

en: Comment
sr: Коментар

en: Price
sr: Цена

en: Log out
sr: Одјави се

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Branding
sr: Брендирање
