RedHen Raiser (7.x-1.7) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Login
ug: كىرىش

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Image
ug: سۈرەت

en: Text
ug: تېكىست

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Address
ug: ئادرېس

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Progress
ug: ماڭغىنى

en: User menu
ug: تىزىملىك

en: Management
ug: باشقۇرۇش
