RedHen Raiser (7.x-1.8) - en to kn translation catalogue (25 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Start Date
kn: ಆರಂಭ ದಿನಾಂಕ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: End Date
kn: ಮುಕ್ತಾಯ ದಿನಾಂಕ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Log out
kn: ನಿರ್ಗಮಿಸು

en: Organization
kn: ಸಂಸ್ಥೆ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ

en: Progress
kn: ಪ್ರಗತಿ
