RedHen Raiser (7.x-1.9) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Links
gu: કડીઓ

en: Help
gu: મદદ

en: Text
gu: લખાણ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Log out
gu: બહાર નીકળો
