RedHen Raiser (7.x-1.9) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Image
hy: Նկար

en: Help
hy: Օգնություն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Page
hy: Էջ

en: Logo
hy: Լոգո

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Log out
hy: Ելք

en: User account
hy: Պրոֆիլ
