RedHen Raiser (7.x-1.9) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Comments
lv: Komentāri

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Links
lv: Saites

en: Image
lv: Attēls

en: Help
lv: Palīdzība

en: Text
lv: Teksts

en: Email
lv: E-pasts

en: Page
lv: Lapa

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Comment
lv: Komentārs

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Price
lv: Cena

en: Address
lv: Adrese

en: General
lv: Galvenie

en: Goal
lv: Mērķis

en: Banner
lv: Baneris

en: Log out
lv: Iziet

en: Story
lv: Stāsts

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: User menu
lv: Lietotāja izvēlne

en: Highlighted
lv: Izgaismots
