RedHen Raiser (7.x-1.20) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Help
ta: உதவி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Comment
ta: குறிப்புரை

en: Story
ta: மன்னிக்கவும்
