Redirect (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: user
ast: usuariu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Page
ast: Páxina

en: Never
ast: Nunca

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Filter
ast: Filtru

en: Count
ast: Cuenta
