Redirect (7.x-1.0-alpha2) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: Advanced options
ky: Кеңейтилген ылгоолор

en: Save
ky: Сактоо
