Redirect (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: user
nn: brukar

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Page
nn: Nettside

en: Never
nn: Aldri

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Filter
nn: Filtrer

en: Delete link
nn: Slett lenke
