Redirect (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Page
ku: پەڕە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Count
ku: ژمارە

en: Current user
ku: ئەم بەکارهێنەرە

en: All languages
ku: هه‌موو زمانه‌کان
