Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: user
bs: korisnik

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Language
bs: Jezik

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Page
bs: Strana

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: All languages
bs: Svi jezici

en: Delete link
bs: Obriši link

en: Edit link
bs: Izmjeni link
