Redirect (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Page
az: Səhifə

en: Never
az: Heç vaxt

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Count
az: Say

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Current user
az: Cari istifadəçi

en: Filter the view to the currently logged in user.
az: Görünüşü hazırda daxil olan istifadəçiyə süzün.
