Redirect (7.x-1.0-beta3) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: user
br: implijer

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil
