Redirect (7.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Current user
mn: Одоо байгаа хэрэглэгч

en: All languages
mn: Бүх хэлнүүд
