Redirect (7.x-1.0-beta3) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Advanced options
or: ଉନ୍ନତଶୀଳ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: All languages
or: ସମସ୍ତ ଭାଷାଗୁଡ଼ିକ
