Redirect (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Page
sk: Strana

en: Never
sk: Nikdy

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Source URL
sk: URL adresa zdroja

en: Count
sk: Počet

en: Clicks
sk: Kliknutia

en: Add redirect
sk: Pridať presmerovanie

en: URL redirects
sk: URL presmerovania

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Generate
sk: Generovať

en: Current user
sk: Aktuálny používateľ

en: All languages
sk: Všetky jazyky

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Filter the view to the currently logged in user.
sk: Filtrovať pohľad na aktuálne prihlásených požívateľov.

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
