Redirect (7.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Page
sl: Stran

en: Never
sl: Nikoli

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Count
sl: Število

en: Current user
sl: Trenutni uporabnik

en: All languages
sl: Vsi jeziki
