Redirect (7.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: user
bg: потребител

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: Page
bg: Страница

en: Never
bg: Никога

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Filter
bg: Филтър

en: Count
bg: Брой

en: Deleted
bg: Изтрито

en: All languages
bg: Всички езици
