Redirect (7.x-1.0-beta4) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Language
bn: ভাষা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Update
bn: আপডেট

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: To
bn: বরাবর

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: All languages
bn: সকল ভাষা
