Redirect (7.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Page
km: ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Filter
km: តម្រង

en: Count
km: រាប់

en: Deleted
km: បាន​លុប

en: Current user
km: អ្នក​ប្រើ​បច្ចុប្បន្ន

en: All languages
km: ភាសា​ទាំងអស់
