Redirect (7.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Source URL
ug: مەنبەURL

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: All languages
ug: تىللار

en: Redirect ID
ug: ID يېڭى
