Redirect (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: Page
be: Старонка

en: Never
be: Ніколі

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Source URL
be: Зыходны URL

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Count
be: Колькасць

en: Deleted
be: Выдалена

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: Current user
be: Бягучы карыстальнік

en: All languages
be: Усе мовы

en: Delete link
be: Выдаліць спасылку

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку
