Redirect (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Page
gl: Páxina

en: Never
gl: Nunca

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Source URL
gl: URL fonte

en: Filter
gl: Filtro

en: Count
gl: Contar

en: Deleted
gl: Borrado

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Generate
gl: Xerar

en: Current user
gl: Usuario actual

en: All languages
gl: Todos os idiomas

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Filter the view to the currently logged in user.
gl: Filtrar a vista ao usuario actualmente identificado.

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: Use absolute link (begins with "http://")
gl: Usar unha ligazón absoluta (comeza con "http://")
