Redirect (7.x-1.0-rc1) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: user
mg: mpikambana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Update
mg: Ovana

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina

en: Filter
mg: Sivana
