Redirect (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Page
ne: पृष्ठ

en: To
ne: लाई

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: All languages
ne: सबै भाषाहरू
