Redirect (7.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Update options
ps: غوراوي اوسمهالیزول

en: Page
ps: پاڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: To
ps: ته

en: Filter
ps: چاڼ

en: Count
ps: شمیر

en: Deleted
ps: ړنګ شو
