Redirect (7.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: user
ur: صارف

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Update
ur: تجدید

en: Update options
ur: تجدید کے اختیارات

en: Page
ur: صفحہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: All languages
ur: تمام زبانیں
