Redirect (7.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (38 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Language
fa: زبان

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Update options
fa: گزینه‌های به‌روزرسانی

en: Page
fa: صفحه

en: Never
fa: هیچوقت

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Source URL
fa: نشانی منبع

en: Filter
fa: فیلتر

en: Count
fa: شمارش

en: redirect
fa: هدایت

en: Clicks
fa: کلیک‌ها

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Current user
fa: کاربر جاری

en: All languages
fa: تمام زبان‌ها

en: Delete link
fa: پیوند حذف

en: Filter the view to the currently logged in user.
fa: فیلتر نمودن نما به کاربر وارد شده فعلی.

en: Edit link
fa: پیوند ویرایش
