Redirect (7.x-1.0-rc2) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું

en: Current user
gu: વર્તમાન વપરાશકર્તા
