Redirect (7.x-1.0-rc2) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: user
ht: itilizatè

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre
