Redirect (7.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (139 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Language
hu: Nyelv

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Update options
hu: Frissítési lehetőségek

en: Page
hu: Oldal

en: Never
hu: Soha

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Source URL
hu: Forrás webcím

en: Filter
hu: Szűrő

en: Count
hu: Mennyiség

en: redirect
hu: átirányítás

en: Clicks
hu: Kattintások

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Deleted
hu: Törölt

en: Add redirect
hu: Átirányítás hozzáadása

en: 301 Moved Permanently
hu: 301 Véglegesen áthelyezve

en: 307 Temporary Redirect
hu: 307 Ideiglenes átirányítás

en: URL redirects
hu: Webcím átirányítások

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
hu: A lap átirányítása önmagára mutat. Ez egy végtelen ciklust eredményez.

en: The redirect has been deleted.
hu: Az átirányítás törlése megtörtént.

en: 300 Multiple Choices
hu: 300 Többszörös választás

en: 302 Found
hu: 302 Találat

en: 303 See Other
hu: 303 Lásd máshol

en: 304 Not Modified
hu: 304 Nem módosult

en: 305 Use Proxy
hu: 305 Proxy használat

en: Redirect users from one URL to another.
hu: Átirányítja a felhasználókat egy webcímről egy másikra.

en: !interval ago
hu: Ennyi ideje: !interval

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Redirect URL
hu: Átirányítási webcím

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Current user
hu: Jelenlegi felhasználó

en: All languages
hu: Az összes nyelv

en: Delete link
hu: Törlés hivatkozása

en: Filter the view to the currently logged in user.
hu: Nézet szűrése az aktuálisan bejelentkezett felhasználóra.

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: A redirect set for a specific language will always be used when requesting this page in that language, and takes precedence over redirects set for <em>All languages</em>.
hu: Egy megadott nyelvhez beállított átirányítás mindig használva lesz amikor az oldalt ezen a nyelven kérik le. Ez az átirányítás elsőbbséget élvez az <em>Összes nyelvnél</em> megadott átirányításokkal szemben.

en: Redirect status
hu: Átirányítási állapot

en: Display a warning message to users when they are redirected.
hu: Figyelmeztető üzenet megjelenítése a felhasználóknak, amikor átirányított oldalra kerülnek.

en: Automatically create redirects when URL aliases are changed.
hu: Az útvonalálnevek megváltozásakor automatikusan létrehozza az átirányítást.

en: Never (do not discard)
hu: Soha (nem hagyja figyelmen kívül)

en: Default redirect status
hu: Alapértelmezett átirányítási állapot

en: Removed 1 inactive redirect from the database. | Removed @count inactive redirects from the database.
hu[0]: 1 inaktív átirányítás eltávolítva az adatbázisból.
hu[1]: @count inaktív átirányítás eltávolítva az adatbázisból.

en: Delete redirect
hu: Átirányítás törlése

en: Configure behavior for URL redirects.
hu: Webcím átirányítások viselkedésének beállítása.

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
hu: További információ a HTTP átirányítás állapotkódjairól: <a href="@status-codes">@status-codes</a>.

en: The redirect has been saved.
hu: Az átirányítás elmentve.

en: Edit redirect
hu: Átirányítás szerkesztése

en: No redirects
hu: Nincs átirányítás

en: No URL redirects available.
hu: Nincsenek elérhető webcím átirányítások.

en: Filter redirects
hu: Átirányítások szűrése

en: No redirects selected.
hu: Nincsenek kiválasztva átirányítások.

en: Enter an internal Drupal path, path alias, or complete external URL (like http://example.com/) to redirect to. Use %front to redirect to the front page.
hu: Az átirányítás céljaként egy belső Drupal útvonalat, útvonalálnevet, vagy teljes külső webcímet (például „http://example.com/”) kell megadni. A főoldalra átirányításhoz „%front” használható.

en: @action @count redirects.
hu: @action átirányítás: @count

en: @action @count redirect. | @action @count redirects.
hu[0]: @action átirányítás: @count
hu[1]: @action átirányítás: @count

en: Are you sure you want to @action this redirect? | Are you sure you want to @action these redirects?
hu[0]: Biztosan végrehajtható az átirányításon a következő művelet: @action?
hu[1]: Biztosan végrehajtható az átirányításokon a következő művelet: @action?

en: The source path cannot contain an URL fragment anchor.
hu: A forrás útvonal nem tartalmazhat lapon belüli átirányítást.

en: How many URL redirects would you like to generate?
hu: Mennyi webcím átirányítás legyen létrehozva?

en: Delete all URL redirects before generating new URL redirects.
hu: Minden webcím átirányítás törlése az új átirányítások létrehozása előtt.

en: Generate redirects
hu: Átirányítások létrehozása

en: Use absolute link (begins with "http://")
hu: Abszolút hivakozás használata (kezdete „http://”)

en: Enter an internal Drupal path or path alias to redirect (e.g. %example1 or %example2). Fragment anchors (e.g. %anchor) are <strong>not</strong> allowed.
hu: Meg kell adni egy belső Drupal-útvonalat vagy egy útvonalálnevet az átirányításhoz (például „%example1” vagy „%example2”). A lapon belüli hivatkozások (például „%anchor”) <strong>nem</strong> engedélyezettek.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args

en: The source URL which generates a redirect
hu: Az átirányítást létrehozó forrás webcím

en: The destination URL
hu: A cél webcím

en: Default (@default)
hu: Alapértelmezés (@default)

en: Add URL redirect.
hu: Webcím átirányítás hozzáadása.

en: I understand the following warnings and would like to proceed with saving this URL redirect
hu: A webcím átirányítás mentése előtt javasolt a következő figyelmeztetések elolvasása és megértése.

en: The source path cannot be the front page.
hu: A forrásútvonal nem lehet a kezdőlap.

en: The source path %path is likely a valid path. It is preferred to <a href="@url-alias">create URL aliases</a> for existing paths rather than redirects.
hu: %path forrásútvonal valószínűleg egy érvényes útvonal. A létező útvonalakhoz átirányítások helyett inkább <a href="@url-alias">webcímálnevek létrehozása</a> javasolt.

en: The redirect path %value is not valid.
hu: %value átirányítási útvonal nem érvényes.

en: Are you sure you want to delete the URL redirect from %source to %redirect?
hu: Biztosan törölhető %source átirányítása %redirect címre?

en: Retain query string through redirect.
hu: Lekérdezési karaktersorozat megőrzése átirányításon keresztül

en: For example, given a redirect from %source to %redirect, if a user visits %sourcequery they would be redirected to %redirectquery. The query strings in the redirection will always take precedence over the current query string.
hu: Például ha „%source” átirányítás célja „%redirect”, akkor egy „%sourcequery” címre történő látogatáskor átirányítás történik „%redirectquery” webcímre. Az átirányításban található lekérdezési karaktersorozatok mindig előnyt fognak élvezni az aktuális lekérdezési karaktersorozattal szemben.

en: Allow redirects to be saved into the page cache.
hu: Átirányítások oldal gyorsítótárba mentésének engedélyezése.

en: This feature requires <a href="@performance">Cache pages for anonymous users</a> to be enabled and the %variable variable to be TRUE.
hu: Ehhez a funkcióhoz szükséges a <a href="@performance">Gyorsítótárazott oldalak a regisztráció nélküli felhasználók részére</a> engedélyezése és a „$conf['page_cache_invoke_hooks']” változó TRUE értékre állítása.

en: Delete redirects that have not been accessed for
hu: Ennyi ideje nem használt átirányítások törlése:

en: Always enabled redirections
hu: Mindig engedélyezett átirányítások

en: (formerly Global Redirect features)
hu: (korábban <em>Global Redirect</em> modul funkció)

en: Redirect from paths like index.php and /node to the root directory.
hu: Átirányítás a gyökér könyvtárba az olyan útvonalakról mint index.php és /node.

en: Redirect from non-clean URLs to clean URLs.
hu: Átirányítás hagyományos webcímekről rövid webcímekre.

en: Redirect from non-canonical URLs to the canonical URLs.
hu: Átirányítás nem általános webcímekről általános webcímekre.

en: Allow redirections on admin paths.
hu: Átirányítás engedélyezése az adminisztrációs útvonalakon.

en: Last accessed
hu: Utolsó használat

en: No 404 pages without redirects found.
hu: Nincsenek átirányítás nélküli 404-es oldalak.

en: Filter 404s
hu: 404-es oldalak szűrése

en: Administer URL redirections
hu: Webcím átirányítások adminisztrálása

en: This page lists all paths that have resulted in 404 errors and do not yet have any redirects assigned to them.
hu: Ez az oldal minden olyan útvonalat kilistáz ami 404-es hibát okozott és egy átirányítás sincs hozzárendelve.

en: Fix 404 pages
hu: 404-es oldalak javítása

en: Add redirects for 404 pages.
hu: Átirányítások hozzáadása 404-es oldalakhoz.

en: Fix 404 pages with URL redirects
hu: 404-es oldalak javítása webcím átirányításokkal

en: Allows users to redirect from old URLs to new URLs.
hu: Lehetővé teszi, hogy a felhasználók átirányíthassanak régi webcímeket új webcímekre.

en: Listings of URL redirects.
hu: Webcím átirányítások listázása.

en: Redirect ID
hu: Átirányítás azonosító

en: The internal ID of the redirect.
hu: Az átirányítás belső azonosítója.

en: The type of redirect.
hu: Az átirányítás típusa.

en: ID of user who created the URL redirect.
hu: A webcím átirányítást létrehozó felhasználó azonosítója.

en: The language the redirect is for.
hu: Az átirányításhoz tartozó nyelv.

en: Number of times this URL redirect has been followed.
hu: Ez a webcím átirányítás hányszor volt használva.

en: Provide a simple link to edit the URL redirect.
hu: Egy egyszerű hivatkozást biztosít a webcím átirányítás szerkesztéséhez.

en: Provide a simple link to delete the URL redirect.
hu: Egy egyszerű hivatkozást biztosít a webcím átirányítás törléséhez.

en: If checked, this field will be made into a link.
hu: Ha bejelölt, ez a mező hivatkozás lesz.

en: If you want to use this as in "output this field as link" in "link path", you have to enabled this option.
hu: Ha ezt úgy kell használni, mint „hivatkozásként jelenítse meg ezt a mezőt” a „hivatkozásútvonalban”, akkor engedélyezni kell ezt a lehetőséget.

en: Redirect type
hu: Átirányítás típusa

en: Remove trailing slashes from paths.
hu: Záró perjelek eltávolítása az útvonalakból.

en: Text to display for edit links
hu: A hivatkozások szerkesztéséhez megjelenített szöveg

en: Text to display for delete links
hu: A hivatkozások törléséhez megjelenített szöveg

en: Last accessed on @date
hu: Utolsó használat: @date

en: Add URL redirect from this page to another location
hu: Webcím átirányítás hozzáadása erről az oldalról egy másik helyre

en: Last accessed date
hu: Utolsó használat dátuma

en: The date/time the URL redirect was last accessed.
hu: A webcím átirányítás utolsó használatának dátuma és ideje.

en: Provide links to operations the user can perform for the URL redirect.
hu: Hivatkozásokat biztosít a felhasználónak a webcím átirányításon végezhető műveletekhez.

en: This redirect overrides an existing internal path.
hu: Ez az átirányítás felülír egy létező belső útvonalat.

en: Invalid number of redirects.
hu: Érvénytelen számú átirányítás.

en: Deleted URL redirect @rid.
hu: Törölt webcím átirányítása: @rid

en: One URL redirect created. | @count URL redirects created.
hu[0]: Egy webcím átirányítás létrehozva.
hu[1]: @count webcím átirányítás létrehozva.

en: Add URL redirect to this @entitytype
hu: Webcím átirányítás hozzáadása

en: Redirect module form elements
hu: <em>Redirect</em> modul űrlapelemei.

en: Generate a given number of redirects. Optionally delete current redirects.
hu: Megadott számú átirányítás létrehozása. Lehetőség van a jelenlegi átirányítások törlésére is.

en: No redirects to migrate.
hu: Nincsenek átemelhető átirányítások.

en: RID @rid: @from to @to
hu: RID @rid: @from -> @to
