Redirect (7.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (30 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Update options
jv: Opsi paling anyar

en: Page
jv: Kācā

en: Never
jv: Ora tahu

en: To
jv: Marang

en: Filter
jv: Saring

en: Count
jv: Jumlah

en: Deleted
jv: Dibusak

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: Current user
jv: Panganggo saiki

en: All languages
jv: Kabèh basa
