Redirect (7.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (39 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Page
lv: Lapa

en: Never
lv: Nekad

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Source URL
lv: Avota URL

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Count
lv: Skaits

en: redirect
lv: pārsūtīšana

en: Clicks
lv: Klišķi

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs

en: All languages
lv: Visas valodas

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Filter the view to the currently logged in user.
lv: Filtrējiet skatu pašlaik autentificētam lietotājam.

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti
