Redirect (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (135 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Language
pl: Język

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: Page
pl: Strona

en: Never
pl: Nigdy

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Source URL
pl: Adres URL źródła

en: Filter
pl: Filtr

en: Count
pl: Liczba

en: redirect
pl: przekierowanie

en: Clicks
pl: Kliknięcia

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Add redirect
pl: Dodaj przekierowanie

en: 301 Moved Permanently
pl: 301 Przekierowanie stałe

en: 307 Temporary Redirect
pl: 307 Przekierowanie tymczasowe

en: URL redirects
pl: Przekierowania adresów

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
pl: Próbujesz przekierować stronę na samą siebie. To skutkowałoby pętlą.

en: The redirect has been deleted.
pl: Usunięto przekierowanie.

en: 300 Multiple Choices
pl: 300 Wiele możliwości

en: 302 Found
pl: 302 Znaleziono

en: 303 See Other
pl: 303 Zobacz inne

en: 304 Not Modified
pl: 304 Nie zmodyfikowane

en: 305 Use Proxy
pl: 305 Używaj Proxy

en: Redirect users from one URL to another.
pl: Przekierowuje użytkownika z jednego URL na inny.

en: !interval ago
pl: !interval temu

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Redirect URL
pl: URL przekierowania

en: Generate
pl: Generuj

en: Current user
pl: Aktualny użytkownik

en: All languages
pl: Wszystkie języki

en: Delete link
pl: Odnośnik usuwania

en: Filter the view to the currently logged in user.
pl: Filtruj widok dla aktualnie zalogowanego użytkownika.

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: A redirect set for a specific language will always be used when requesting this page in that language, and takes precedence over redirects set for <em>All languages</em>.
pl: Przekierowanie ustawione dla danego języka będą używane, gdy strona przeglądana jest w tym języku i będą ważniejsze w hierarchii nad ustawieniami dla <em>Wszystkich języków</em>.

en: Redirect status
pl: Status przekierowania

en: Display a warning message to users when they are redirected.
pl: Wyświetlaj użytkownikom informację o przekierowaniu.

en: Automatically create redirects when URL aliases are changed.
pl: Automatyczne ustawianie przekierowań po zmianie URL treści.

en: Never (do not discard)
pl: Nigdy (nie kasuj)

en: Default redirect status
pl: Domyślny status przekierowania

en: Removed 1 inactive redirect from the database. | Removed @count inactive redirects from the database.
pl[0]: Usunięto jedno nieaktywne przekierowanie z bazy danych.
pl[1]: Usunięto @count nieaktywne przekierowania z bazy danych.
pl[2]: Usunięto @count nieaktywnych przekierowań z bazy danych.

en: Delete redirect
pl: Usuń przekierowanie

en: Configure behavior for URL redirects.
pl: Konfiguracja sposobu przekierowania.

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
pl: Więcej informacji na temat statusu i kodów przekierowań HTTP znajdziesz <a href="@status-codes">@status-codes</a>.

en: The redirect has been saved.
pl: Przekierowanie zostało zapisane.

en: Edit redirect
pl: Edycja przekierowania

en: No redirects
pl: Brak przekierowań

en: No URL redirects available.
pl: Nie znaleziono przekierowań.

en: Filter redirects
pl: Filtruj przekierowania

en: No redirects selected.
pl: Nie wybrano żadnych przekierowań.

en: Enter an internal Drupal path, path alias, or complete external URL (like http://example.com/) to redirect to. Use %front to redirect to the front page.
pl: Wprowadź wewnętrzną ścieżkę Drupala, alias lub cały URL (np. http://drupal.org/) na którą ma następować przekierowanie. Użyj %front dla przekierowań na stronę główną.

en: @action @count redirects.
pl: @action @count przekierowań.

en: @action @count redirect. | @action @count redirects.
pl[0]: @action @count przekierowanie.
pl[1]: @action @count przekierowania.
pl[2]: @action @count przekierowań.

en: Are you sure you want to @action this redirect? | Are you sure you want to @action these redirects?
pl[0]: Na pewno @action to przekierowanie?
pl[1]: Na pewno @action te przekierowania?
pl[2]: Na pewno @action te przekierowania?

en: The source path cannot contain an URL fragment anchor.
pl: Ścieżka źródłowa nie może zawierać odwołań do fragmentu strony.

en: How many URL redirects would you like to generate?
pl: Ile przekierowań chcesz utworzyć?

en: Delete all URL redirects before generating new URL redirects.
pl: Usuń wszystkie przekierowania przed utworzeniem nowych.

en: Generate redirects
pl: Tworzenie przekierowań

en: Use absolute link (begins with "http://")
pl: Używaj odnośników bezwzględnych (zaczynają się od "http://")

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: The source URL which generates a redirect
pl: Źródłowy URL z którego następuje przekierowanie

en: The destination URL
pl: Docelowy URL

en: Default (@default)
pl: Domyślny (@default)

en: Add URL redirect.
pl: Dodaj przekierowanie.

en: I understand the following warnings and would like to proceed with saving this URL redirect
pl: Zapoznałem się z ostrzeżeniami i chcę kontynuować zapisywanie przekierowania

en: The source path cannot be the front page.
pl: Źródłową ścieżką nie może być strona główna.

en: The source path %path is likely a valid path. It is preferred to <a href="@url-alias">create URL aliases</a> for existing paths rather than redirects.
pl: Ścieżka źródłowa %path wydaje się prawidłowa. Może chcesz zamiast przekierowania <a href="@url-alias">utworzyć alias</a>?

en: The redirect path %value is not valid.
pl: Ścieżka przekierowania %value jest nieprawidłowa.

en: Are you sure you want to delete the URL redirect from %source to %redirect?
pl: Czy na pewno usunąć przekierowanie z %source na %redirect?

en: Retain query string through redirect.
pl: Zachowuj parametry zapytań podczas przekierowania.

en: For example, given a redirect from %source to %redirect, if a user visits %sourcequery they would be redirected to %redirectquery. The query strings in the redirection will always take precedence over the current query string.
pl: Przykład: przekierowanie z %source na %redirect z parametrami %sourcequery zostanie zmienione na %redirectquery. Parametry przekierowania będą ważniejsze niż parametry źródłowe.

en: Allow redirects to be saved into the page cache.
pl: Zezwól na zapis przekierowań w pamięci podręcznej.

en: This feature requires <a href="@performance">Cache pages for anonymous users</a> to be enabled and the %variable variable to be TRUE.
pl: To ustawienie wymaga <a href="@performance">włączonego buforowania stron dla anonimowych użytkowników</a> oraz zmiennej %variable zwracającej TRUE.

en: Delete redirects that have not been accessed for
pl: Usuń przekierowania, które nie były używane przez

en: Always enabled redirections
pl: Zawsze włączone przekierowania

en: (formerly Global Redirect features)
pl: (wcześniej Ustawinia globalne przekierowań)

en: Redirect from paths like index.php and /node to the root directory.
pl: Przekierowuje ze ścieżek takich jak index.php i /node na stronę główną.

en: Redirect from non-clean URLs to clean URLs.
pl: Przekierowuje ze zwykłych ścieżek na przyjazne adresy.

en: Redirect from non-canonical URLs to the canonical URLs.
pl: Przekierowuje z URL niekanonicznych na kanoniczne.

en: Allow redirections on admin paths.
pl: Zezwól na przekierowania ścieżek administracyjnych.

en: Last accessed
pl: Ostatnio użyte

en: No 404 pages without redirects found.
pl: Nie znaleziono żadnych stron 404 bez przekierowania.

en: Filter 404s
pl: Filtrowanie błędów 404

en: Administer URL redirections
pl: Zarządzanie przekierowaniami

en: This page lists all paths that have resulted in 404 errors and do not yet have any redirects assigned to them.
pl: Lista wszystkich ścieżek zwracających błąd 404 bez ustawionych przekierowań.

en: Fix 404 pages
pl: Napraw błędy 404

en: Add redirects for 404 pages.
pl: Przekieruj strony nieznalezione 404.

en: Fix 404 pages with URL redirects
pl: Napraw błędy 404 za pomocą przekierowań

en: Allows users to redirect from old URLs to new URLs.
pl: Zezwól użytkownikom na przekierowania ze starego na nowy URL.

en: Listings of URL redirects.
pl: Lista przekierowań.

en: Redirect ID
pl: ID przekierowania

en: The internal ID of the redirect.
pl: Wewnętrzny identyfikator przekierowania.

en: The type of redirect.
pl: Typ przekierowania.

en: ID of user who created the URL redirect.
pl: ID użytkownika, który utworzył przekierowanie.

en: The language the redirect is for.
pl: Jezyk dla którego utworzono przekierowanie.

en: Number of times this URL redirect has been followed.
pl: Liczba zrealizowanych przekierowań.

en: Provide a simple link to edit the URL redirect.
pl: Prosty odnośnik do edycji przekierowania.

en: Provide a simple link to delete the URL redirect.
pl: Prosty odnośnik do usunięcia przekierowania.

en: If checked, this field will be made into a link.
pl: Zaznacz, jeśli pole ma być odnośnikiem.

en: If you want to use this as in "output this field as link" in "link path", you have to enabled this option.
pl: Zaznacz tę opcję jeśli chcesz używać zawartości tego pola jako ścieżki.

en: Redirect type
pl: Typ przekierowania

en: Remove trailing slashes from paths.
pl: Usuń końcowe ukośniki z adresu.

en: Text to display for edit links
pl: Tekst wyświetlany dla odnośników edycji

en: Text to display for delete links
pl: Tekst wyświetlany dla  odnośników usuwania

en: Last accessed on @date
pl: Ostatnio użyte @date

en: Add URL redirect from this page to another location
pl: Dodaj przekierowanie z tej strony na inną

en: Last accessed date
pl: Data ostatniego użycia

en: The date/time the URL redirect was last accessed.
pl: Data/czas ostatniego użycia tego przekierowania.

en: Provide links to operations the user can perform for the URL redirect.
pl: Dostarcza odnośniki do operacji związanych z przekierowaniem.

en: This redirect overrides an existing internal path.
pl: To przekierowanie nadpisuje istniejącą ścieżkę.

en: Invalid number of redirects.
pl: Nieprawidłowa liczba przekierowań.

en: Deleted URL redirect @rid.
pl: Skasowane przekierowanie @rid.

en: One URL redirect created. | @count URL redirects created.
pl[0]: Utworzono jedno przekierowanie.
pl[1]: Utworzono @count przekierowania.
pl[2]: Utworzono @count przekierowań.

en: Add URL redirect to this @entitytype
pl: Dodaj przekierownie do tej encji (@entitytype)

en: Redirect module form elements
pl: Elementy formularza modułu Redirect

en: Generate a given number of redirects. Optionally delete current redirects.
pl: Utwórz poniższą liczbę przekierowań z ewentualną możliwością skasowania starych.
