Redirect (7.x-1.0-rc2) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: user
sr: корисник

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Filter
sr: Филтрирај

en: All languages
sr: Сви језици
