Redirect (7.x-1.0-rc3) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: Update options
am: የማዘመኛ አማራጮች

en: Page
am: ገጽ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: All languages
am: ሁሉም ቋንቋዎች
