Redirect (7.x-1.0-rc3) - en to et translation catalogue (46 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: Page
et: Lehekülg

en: Never
et: Mitte kunagi

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Filter
et: Filtreeri

en: Count
et: Arv

en: Clicks
et: Klõpsamisi

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Add redirect
et: Lisa suunamine

en: URL redirects
et: URL ümbersuunamised

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Current user
et: Käesolev kasutaja

en: All languages
et: Kõik keeled

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Filter the view to the currently logged in user.
et: Filtreeri see vaade hetkel sisseloginud kasutaja jaoks.

en: Edit link
et: Muutmise link

en: No redirects
et: Ümbersuunamised puuduvad

en: No URL redirects available.
et: URL ümbersuunamised puuduvad.

en: Use absolute link (begins with "http://")
et: Kasuta absoluutset linki (algusega "http://")

en: Last accessed
et: Viimati kasutatud

en: Fix 404 pages
et: Paranda 404 lehti

en: Add redirects for 404 pages.
et: Lisa suunamisi 404 lehtedele.

en: Add URL redirect to this @entitytype
et: Lisa URL ümbersuunamine
