Redirect (7.x-1.0-rc3) - en to kk translation catalogue (30 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: Page
kk: Бет

en: Never
kk: Ешқашан

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Count
kk: Саны

en: Deleted
kk: Жойылған

en: All languages
kk: Барлық тілдер
