Redirect (7.x-1.0-rc3) - en to oc translation catalogue (39 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Language
oc: Lenga

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Update options
oc: Metre a jorn las opcions

en: Page
oc: Pagina

en: Never
oc: Pas jamai

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Filter
oc: Filtrar

en: Count
oc: Descompte

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Deleted
oc: Suprimit

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: Generate
oc: Generar

en: Current user
oc: Utilizaire actual

en: All languages
oc: Totas las lengas

en: Delete link
oc: Ligam de supression

en: Filter the view to the currently logged in user.
oc: Filtre la vista per mostrar los utilizaires actualament connectats.

en: Edit link
oc: Ligam de modificacion

en: Use absolute link (begins with "http://")
oc: Utilizar un ligam absolut (començant per "http://")

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
