Redirect (7.x-1.0-rc3) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: user
se: geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Page
se: Siidu

en: All languages
se: Buot gielat
