Redirect (7.x-1.0-rc3) - en to si translation catalogue (17 entries)

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Count
si: එකතුව

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
